سامانه ارسال پیامک

در سال 2002، اتحادیه اروپا، شرایطی را وضع می کند که این شرایط، استفاده از آدرس های الکترونیکی را برای مقاصد بازاریابی منع می کند. قوانین وضع شده، مجاب می کند که تبلیغات ایمیلی، می بایست غیر ناخواسته باشند بطوریکه ایمیل های ناخواسته تنها موقعی ارسال شوند که مشتری پیش از دریافت آن، با دریافت آن موافقت کرده باشد.

این قوانین، از سال 2002 میلادی، در تمامی ایالات آمریکا، به اجرا در آمده است. در انگلستان نیز در از سال 2003، این قوانین، تحت عنوان "قوانین حریم خصوصی و محاورات الکترونیکی" به اجرا در آمد و برای تمامی سازمانهایی که به نوعی از ایمیل برای محاورات خود استفاده می کردند اجباری شد.

fShare
1

از آنجایی که ایمیل مارکتینگ برای معرفی برند و محصول و همچنین جهت افزایش بازدید هم استفاده می شو​د لطفا به نکات زیر توجه فرمایید

1. وجه پرداخت شده برگشت داده نمیشود و تنها سفارش ارسال ایمیل توسط ایمیل افزا در تعداد 1 میلیون به بالا قابلیت لغو ارسال را دارند که در صورت عدم تمایل به ادامه ارسال تعداد ارسال شده ی ایمیل تا زمان لغو محاسبه و طبق پکیج های موجود از مبلغ واریزی مشتری کسر شده و مابقی برگشت داده می شود.مدت زمان لغو ارسال های 1 میلیون به بالا تا 7 روز بعد از ثبت سفارش امکان پذیر است.

fShare
0

امروزه ارسال ایمیل تبلیغاتی بسیار ساده می باشد و با داشتن یک سرور مجازی و نرم افزار ایمیل مارکتینگ و استفاده از پروتکل SMTP به سادگی می توان اقدام به ارسال ایمیل تبلیغاتی یا به اصطلاح ایمیل مارکتینگ نمود اما در این بین نیز سیستم های ضد اسپیم (Anti-Spam) نیز بی کار نشسته اند و مرتبا و به صورت خودکار اقدام به مسدود سازی ایمیل های ارسالی و در نهایت سرور های ارسال ایمیل تبلیغاتی یا اسپم می نمایند. حال در این بین نیز ارسال ایمیل تبلیغاتی یک نیاز است و می بایست با شناخت راه حل های موجود اقدام به ارسال ایمیل تبلیغاتی نمود.
طبق قوانین بین المللی ارسال ایمیل های تبلیغاتی که به صورت ناخواسته باشد جرم می باشد و جرائم سنگینی نیز برای آن در نظر گرفته شده است، اگر دقت کرده باشید شما خیلی کم ایمیل های تبلیغاتی از شرکت های اروپایی و آمریکایی دریافت می نمایید و اصل تبلیغات ناخواسته از سوی کشورهای بی قانون همچون آسیای شرقی می باشد. این بدان معنا نیست که بقیه توان ارسال اینگونه تبلیغات و بازاریابی های گسترده را ندارند ، دلیل آن قوانین جاری بین المللی می باشد.
ایران نیز عضو تعهده نامه بین المللی قرار دارد و موظف است جلوی تبلیغات ایمیلی و ایمیل مارکتینگ را بگیرد اما به دلیل خلع های قانونی این اتفاق در کشور ما رخ نمی دهد و می توان اقدام به ارسال ایمیل تبلیغاتی نمود.
حال سوال اصلی ایجاست که تنها کافیست سرور مجازی و نرم افزار ایمیل مارکتینگ داشته باشیم و اقدام به ایمیل مارکتینگ و تبلیغاتی ایمیلی نماییم و یا می بایست ترفند هایی استفاده کنیم که بتوانیم سیستم های ضد اسپم را دور زده و اقدام به ارسال نماییم.

fShare
0

 

ساختار ایجاد اکانت در یاهو تغییر کرده است که می توانید از روند زیر استفاده نمایید تا براحتی اکانت جدید بسازید:

برای شروع حتما فایلهای زیر را برای ثبت شماره موبایل ایرانی در یاهو نصب نمایید

ابتدا مرورگر فایرفاکس را اگر ندارید دانلود کنید

دانلود مرورگر فایرفاکس

سپس افزونه ی greasemonkey را برای مرورگر فایرفاکس دانلود  و نصب نمایید. پس از نصب افزونه مرورگر را بسته و دوباره باز کنید - برای نصب افزونه پنجره ای باز می شود که از شما اجازه ی نصب را می خواهد که برای نصب باید بر روی کلمه Allow Now کلیک کنید و بعد از اتمام نصب سپس مرورگر را باز و بسته کنید

در آخرین مرحله باید افزونه ی اضافه کننده ی شماره ی کشور ایران برای ثبت نام در اکانت یاهو را دانلود کنید - پس از دانلود نصب و سپس مرورگر را باز و بسته نمایید

دانلود افزونه

حال در صفحه ی ایجاد اکانت یاهو امکان درج شماره موبایل همراه ایران امکان پذیر خواهد بود (بدون انجام مراحل بالا امکان ایجاد اکانت یاهو نیست چرا که یاهو شماره همراه را نیاز دارد)

fShare
0

سئو قالب همان چیزی است که 90 در صد وب سایت های به اصطلاح متخصص بهینه سازی سایت برای شما به نام سئو انجام می دهند.سئو قالب ، یک اصطلاح بسیار رایج اما با کمترین مقدار درک مفهومی . حتما ( یا هم شاید ) شما در مورد سئو قالب بسیار بسیار شنیده اید و تنها توضیحی هم که در رابطه با آن مطالعه نمده اید valid code است . اما من به عنوان یک سئو کار و طراح وب سایت در این مقاله سئو قالب را به شما توضیح خواهم داد . با ما همراه باشید!مطلبی که ممکن است یک میلیون تومان ارزش مالی داشته باشد.

در ابتدای این مقاله  باید بگویم که این مبحث را شاید تا جایی تخصصی ( کدنویسی ) بیان کنم ، پس پیشنهاد میکنم حتما حوصله کد و اصطلاحات را داشته باشید .پیشنهاد می کنم همین الان یک قهوه بیاورید و با ما همراه باشید.اگر یک قهوه دارید شروع کنید .سئو قالب فقط مربوط به کدنویسی نیست . یعنی معمولا 99 درصد سایت ها از لحاظ کدنویسی html قالب مشکل خاصی ندارند و بر همین مبنا سئو قالب می توان گفت اصلا کدنویسی صحیح نیست.

fShare
0

مطالب مرتبط

ایمیل افزا

اشتراک

فروشگاه محصولات ایمیل افزا